Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınız cevapları hızla bulabilmeniz için bu bölümü hazırladık. Umarız aradığınız tüm sorulara bu sayfamızdan yanıt bulabilirsiniz.

* Boksmarket.Com' den Nasıl alışveriş yapabilirim?

Sitemizden üye olmadan hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürünlerinizi seçtikten sonra satın almak istediğiniz ürünleri ürün sayfalarında bulunan "sepete ekle" butonunu kullanarak alışveriş sepetinize dilediğiniz kadar ürünü, mevcut stoğu geçmeyecek adette sepetinize atabilirsiniz. Satın almak istediğiniz tüm ürünleri sepetinize attıktan sonra, alışveriş sepetim sayfasına giderek kontrok edebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken; öncelikle teslimat bilgilerinizi girmeniz, ödeme tipinizi seçerek, ödeme sayfasında ödeme işleminizi tamamlamanız ve siparişinizi onaylamanız gerekmektedir.

* Boksmarket.Com' dan sipariş ettiğim ürün stoklarda yoksa ne yapılır?

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin stok durumlarını devamlı olarak kontrol etmemize rağmen, bazı durumlarda, sipariş edilen ürün, stoklarda kalmayabilir. Bu gibi durumlarda, müşterilerimize konu hakkında bilgi verip, alternatif ürünler önermekte yada, ödemesini iade etmekteyiz.

* Sitenizden vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?

Sipariş ettiğiniz ürünleri tedarik edip, kargoya vermemizden önce, siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz.

* Satın aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. İade prosedürü hakkında detaylı bilgi için lütfen İade İşlemleri sayfamızı ziyaret ediniz .

* Boksmarket.Com' da satılan ürünlerin garantisi var mı?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz tüm ürünlerde garanti süresi, aksi belirtilmediği sürece en az iki yıldır ve bu süre içerisinde meydana gelebilecek arızalar için yetkili servisten hizmet alabilirsiniz.
Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.
Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte yada doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler. Lütfen bu yönde hizmetleri olup olmadığını sorunuz.
Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.

* Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır?

Sitemizde, "Kapıda Kredi Kartı ile Tek Çekim Ödeme","Kapıda Nakit Ödeme","Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere 3 seçenek vardır.

Kapıda Kredi Kartı ile Tek Çekim Ödeme: Satın almış olduğunuz ürün/ürünler teslimat adresinize geldiğinde, fatura tutarı teslimatı gerçekleştiren kargo yetkilisine kredi kartınız ile tek çekim olarak ödenir.

Kapıda Nakit Ödeme: Satın almış olduğunuz ürün/ürünler teslimat adresinize geldiğinde, fatura tutarı teslimatı gerçekleştiren kargo yetkilisine nakit olarak ödenir.

Banka Havalesiyle Ödeme: Havale / Eft ile oluşturacağınız siparişlerinizde ödeme sayfamızda havale yapabileceğiniz banka hesap numaralarımız listelenir ve tercih ettiğiniz banka hesabımıza havale yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bilgileri bu seçeniği tıkladığınız zaman listelenecektir. Müşteri hizmetleri sayfamızdanda banka hesap bilgileri mize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda açıkladığımız ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçtikten sonra "Onayla" butonuna basarak, ödeme onay sayfasına gelirsiniz. Böylelikle, yapmış olduğunuz alışverişle ilgili tüm bilgileri yeniden gözden geçirme, değişiklik yapma veya alışverişten vazgeçme şansınız mevcuttur. Değisiklik yapmak için geri dönebilir, devam etmek istiyorsanız tekrar "Onayla" butonuna basarak, alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.