Güvenlik

Alışveriş ve Site Site Güvenliği

Boksmarket.Com güvenilir mi?

Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için maksimum tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz.


Kişisel bilgileriniz bizimle güvende!

Boksmarket.Com olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.


Kredi Kartınız bizi hiç ilgilendirmiyor !!!

Boksmarket.Com üzerinden online kredi kartı ile alışveriş yaptırmıyoruz. Güvenliğinizi maksimuma çıkarmak için ödemenizi isterseniz kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz.


Güvenliğiniz hakkında her konu için 0 212 646 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bizler Boksmarket.Com olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Boksmarket.Com 'un alt yapısınında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Türkiye'de E-Ticaret sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Ceyy internete ait online alışveriş platformu olan Boksmarket.Com, e-ticaret sektöründe güçlü ve köklü yapılanması ile dikkat çekmektedir. Boksmarket.Com tecrübeli kadrolarının yaptığı çalışmalarla, Haziran 2007'da hizmete girmiştir.Türkiye'deki gelişmekte olan internet kullanımını ve online alışveriş eğilimlerini yakından takip eden kadrolarıyla tüketicinin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunan Boksmarket.Com' de amaç %100 müşteri memnuniyeti ve güvendir.

Türkiye'de kısa sürede alışveriş alışkanlıklarını ve tüketicinin sanal mağazacılığa olan bakış açısını değişmesine katkısı olan Boksmarket.Com, kullanıcısına büyük güven vererek ülkemizde e-ticaret sektörüne olan güven eksikliğini büyük ölçüde gidermeyi amaçlamaktadır.

Üstün hizmet anlayışı ve teknolojisi ile müşterilerine en yeni ve en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmak için her gün kendisini geliştirmektedir. Özellikle tüketicinin internet alışverişindeki en büyük sıkıntısı olan teslimat konusunda, Türkiye'nin en hızlı teslimat yapan e-ticaret sitesi olmayı hedeflemektedir.